Поиск работы или резюме

Receptioner

SC Dulcinella

89 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 05.02.2018
15 дней назад

Recepționer- magazinier

Cerinţe faţă de candidat:
• Studii medii sau superioare;
• Cunoaşterea limba română/rusă.

Responsabilitati:
• Primirea si eliberarea produselor;
• Evidenţa stocurilor;
• Menţinerea ordinii și curăţeniei la locul de lucru.

Condiții:
- perspective de realizare profesionala si personala;
- angajare oficială în cîmpul muncii cu pachet social deplin;
- pachet salarial atractiv.

Dacă sunteți interesat de acest post vacant, vă rugăm să trimiteți CV-ul și indicați postul pentru care candidați  «Expeditor» la adresa de e-mail: resurseumane@dulcinella.com
Pentru mai multe informații puteți apela: 061 062 200.

Toate aplicațiile vor fi analizate, iar candidații care vor corespunde profilului căutat vor fi contactați direct pentru interviu. Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră de participare!

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 4000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 20.12.2017

Marex Mob SRL
  • Full time
  • 28.11.2017
  • Full time
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме