Поиск работы или резюме

Proiectant tehnic- AutoCAD

ConsultingLab

372 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 26.04.2018

ConsultingLab  pentru clientul sau este în căutarea unei persoane pozitive care dorește să facă parte dintr-o echipă stabilă.

DESCRIEREA POSTULUI:

elaborarea desenelor de execuție pe baza schițelor clientului;
modelarea reperelor simple cu ajutorul aplicațiilor de tip AutoCAD pe baza schiței clientului;
verificarea documentației grafice;
realizează documentația tehnică necesară.

CERINȚE:

studii superioare sau speciale tehnice absolvite;
experiență în domeniul mobilei – avantaj;
cunoașterea avansată a programei AutoCAD;
cunoașterea altor programe de proiectare - avantaj
rigurozitate si atenție pentru detalii;
rezistență la sarcini repetitive;
orientare spre client;
capacitate de adaptare;
abilitați de comunicare;
cu dorința de activa pe termen lung în companie

COMPANIA OFERĂ:

angajare oficială;
salariu de  la  6000 lei;
asistentă în perioada de probă;
pachet social complet;
activitate într-un colectiv tânăr cu perspective mari.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: centrulcariera@gmail.com, cu indicarea postului pentru care se aplică.

Tel: 078031321

Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu.

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 6000 - 8000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full time
  • 16.06.2017

salonul de mobila Elegance
  • Full time
  • 16.05.2018
  • Full time
  • 09.03.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме