Поиск работы или резюме

Programul Lucreaza si Invata

Doublecase

214 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 28.07.2018

Double Case reprezentantul oficial Pelliron în Moldova angajeaza.

Responsabilitati:
- prezentarea, promovarea si vanzarea serviciilor companiei;
- mentinerea relatiilor cu clientii existenti;

Cerinte:
- studiile superioare reprezinta un avantaj;
- cunostinte de operare PC;
- abilitati de comunicare, orientare catre client;
- spirit antreprenorial, gandire strategica, initiativa;
- seriozitate, implicare, atitudine proactiva.

Doriti sa faceti parte din echipa noastra, expediati CV-ul la adresa: jobcvchisinau@gmail.com

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 21.05.2018

Doublecase
  • Full time
  • 16.07.2018
  • Full time
  • 03.07.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме