rabota

Programator Java

  • MAIB

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 99
    Full time
    Job Nr. 44124 19 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 3 - 5 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    VIP Клиент

    Описание вакансии

    Departamentul Resurse Umane şi Organizare anunţă postul vacant de:

    Departamentul Tehnologii Informaţionale

     Misiune post: Dezvoltarea şi implementarea softurilor bancare. Elaborarea şi testarea soluţiilor tehnice. Realizarea şi completarea  documentelor de proiectare software în colaborare cu analiştii.

    Profilul candidatului:

    • studii superioare în domeniul tehnologiilor informaţionale;
    • experienţă de muncă minim 3 ani ca programator Java;
    • cunoaşterea limbajului de programare Java/Java EE (OOP, OOD, Class Loading, Transaction Management, JNDI);
    • experienţă de lucru databases (Oracle/Ms SQL/MySql), ORM tehnologies, JDBC, Ibatis, MVC Frameworks;
    • experienţă în HTML, CSS, XML, XSLT, Xpath;
    • cunoştinţe de lucru în PKI, Web Services, produse IBM/Oracle vor constitui un avantaj;
    • cunoaşterea limbii române şi rusă, engleza – nivel tehnic;
    • orientare spre procese şi rezultat.

    Persoanele interesate să candideze pentru postul respectiv sunt invitate să transmită CV-ul la adresa de e-mail: resurseumane@maib.md

    Vor fi contactate doar persoanele selectate.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Est Computer
    • Full time
    • 27.01.2017

    Veo Worldwide Services
    • Full time
    • 13.10.2017
    • Full time
    • 20.10.2017