rabota

Profesor de engleza

  • Fantastic English School

    Mob. 079089933 Tel/Fax.
  • Part Time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 26
    Part Time
    Publicitate 07.12.2017 5 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Ești în căutarea unui Job? Avem un post vacant special pentru TINE! Te invităm să faci parte din echipa noastră Fantastic English ! Angajăm: *Profesor de engleză Cerinte: Ești persoana Extroverta, Activa si Vesela; Ai atitudine pozitiva, sau chiar fantastica in fiecare zi. Esti dispus sa inveti si sa te dezvolti profesional mult, chiar foarte mult. Cunosti limba Romania, Rusa ! Responsabilitati: Vei îndrăgosti studenții de această limbă frumoasă Ce oferim: Cel mai bun salariu din oraș pentru o astfel de poziție! Daca simti ca te potrivesti cu pozitia de mai sus, expediază CV-ul tau cu poză pe adresa office@fantastic-english.md si fii pe faza ;) sau suna la 079089933 CV-ul va fi analizat și ai toate șansele! Contează mult atitudinea si dorința de a munci!

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Centru educational
    • Part Time
    • 17.10.2017
    • Part Time
    • 14.11.2017

    Scoala de Limbi Străine
    • Part Time
    • 10.09.2017