rabota

Prelucrarea lemnului

  • DREMO Personadienstleistung GmbH

    Mob. Tel/Fax. +493518977529
  • Германия
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 2
    Просмотров: 140
    Full time
    Publicitate 30.10.2017 24 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    • Тел.: +493518977529

    Описание вакансии

    Compania DREMO Personaldiensleistung angajează lucrători în domeniul prelucrării lemnului. Specialiști în producerea ferestrelor din lemn și termopane, tâmplari mobilă, tâmplari amenajări de interior, tapițeri.
    Cerințele noastre: cetățenie română, sau al altui stat membru UE, calificare profesională sau mai mulți ani de experiență în domeniul prelucrării lemnului, cunoșterea limbei germane (măcar cunoștințe de bază), permis auto cat. B și automobil propriu - constituie un avantaj.
    Ce oferim noi: contract nelimitat cu o companiei germană, salariu atractiv, asigurări sociale, plăți suplimentare și sporuri la salariu.
    Nu se percep taxe, comisioane, toate serviciile noastre sunt gratuite.
    Mai multe detalii pe pagina noastră sau la numărul nostru de telefon (vă telefonăm înapoi).

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Aнонимный
    • Full time
    • 20.11.2017

    Carieră. Centrul de consultanță
    • Full time
    • 17.09.2017
    • Full time
    • 19.07.2016