Поиск работы или резюме

PR Manager

HR Consulting

134 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 24.01.2018
1 месяц назад

HR-Consulting, în numele clientului său, o companie locală, este în căutarea candidaților pentru a suplini următoarea poziție:

PR Manager

Compania: Companie de producere a vinurilor, lider pe piața locală

Responsabilități
● Elaborarea strategiilor de comunicare pe piata interna si internationala
● Elaborarea strategiilor de conţinut pentru mediile offline şi online
● Masurarea eficientiei fiecarui canal de comunicare
● Creare de materiale pentru presă şi/sau parteneri (mape, comunicate, prezentări, newsletters etc.)
● Creare de conţinut si promovare in social media
● Creare şi actualizare permanentă a listei cu contacte din mass media şi menţinerea legăturii cu acestea:  reviste/ ziare / TV / Radio / web site-uri etc
● Monitorizarea presei şi a comunicării din mediul online
● Reprezentarea companiei în apariţiile publice
● Întocmirea de bilanţuri, statistici şi rapoarte cu privire la activităţile de relaţii publice ale companiei

Compania oferă
•         Posibilitati de instruire si dezvoltare profesionala
•         Mediu de lucru dinamic
•         Motivare competitiva
•         Oficiu modern dotat cu toate cele necesare

Cerinte:
•         Studii superioare
•         Experienta in pozitie similara min 2-3 ani
•         Fluenta in limbile româna, rusa si engleza (scris si verbal)
•         Abiliati de prezentare in public
•         Abilitati de comunicare bine dezvoltate
•         Deschis pentru provocari
•         Responsabilitate, dedicatie si pasiune

Candidații interesați pot trimite CV-ul la compania HR-Consulting (search4staff.com), adresa de email: search.for.staff.hrc@gmail.com ;  Rog să se indice codul postului vacant PRM la tema/subiectul email-ului.

Pentru mai multe detalii apelați la nr. de telefon:  Tel.: +37322 876556, +373 696 104 433.

Candidații aleși vor fi contactați și invitați la un interviu.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 09.09.2015

  • Full time
  • 20.12.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме