rabota

PR Manager

  • HR CONSULTING

    Mob. 069638007 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 42
    Full time
    Publicitate 22.11.2017 13 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 3 - 5 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    HR-Consulting (www.search4staff.com), în numele clientului său, o companie locală, este în căutarea candidaților pentru a suplini următoarea poziție:

    PR Manager

    Compania: Companie de producere a vinurilor, lider pe piața locală

    Responsabilități

    Elaborarea strategiilor de comunicare pe piata interna si internationala

    Elaborarea strategiilor de conţinut pentru mediile offline şi online

    Masurarea eficientiei fiecarui canal de comunicare

    Creare de materiale pentru presă şi/sau parteneri (mape, comunicate, prezentări, newsletters etc.)

    Creare de conţinut si promovare in social media

    Creare şi actualizare permanentă a listei cu contacte din mass media şi menţinerea legăturii cu acestea:  reviste/ ziare / TV / Radio / web site-uri etc

    Monitorizarea presei şi a comunicării din mediul online

    Reprezentarea companiei în apariţiile publice

    Întocmirea de bilanţuri, statistici şi rapoarte cu privire la activităţile de relaţii publice ale companiei

    Compania oferă

    ·         Posibilitati de instruire si dezvoltare profesionala

    ·         Mediu de lucru dinamic

    ·         Motivare competitiva

    ·         Oficiu modern dotat cu toate cele necesare

    Cerinte:

    ·         Studii superioare

    ·         Experienta in pozitie similara min 2-3 ani

    ·         Fluenta in limbile româna, rusa si engleza (scris si verbal)

    ·         Abiliati de prezentare in public

    ·         Abilitati de comunicare bine dezvoltate

    ·         Deschis pentru provocari

    ·         Responsabilitate, dedicatie si pasiune

    Candidații interesați pot trimite CV-ul la compania HR-Consulting (search4staff.com), adresa de email:

    tv80@search4staff.com ;  Rog să se indice codul postului vacant PRM la tema/subiectul email-ului.

    Pentru mai multe detalii apelați la nr. de telefon:  Tel.: +37322 876557, +373 69638007.

    Candidații aleși vor fi contactați și invitați la un interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Blinoff
    • Full time
    • 19.09.2017

    HR CONSULTING
    • Full time
    • 10.11.2017
    • Full time
    • 20.10.2017