rabota

Posturi vacante pentru soferi internationali cu cetatenie RO sau EU la eurotrucks

  • EUROTRUCKS SK

    Mob. 079237700 Tel/Fax.
  • Словакия
  • Сменный
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 113
    Сменный
    Publicitate 24.11.2017 25 дней назад

    Oбласть

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    EUROTRUCKS-SK sro, este societatea internationala de transport cu sediul in Bratislava, Slovacia.

    Compania se specializeaza in servicii din domeniul transportului in regim GRUPAJ cat si COMPLET in tarile: Belgia, Franta, Italia, mai rar Elvetia (tranzit), Germania, Olanda, Cehia, Slovacia, Austria.

    In Belgia regiunea Bruxelles se afla garajul unde si se face rotatia de camioane

    Cerinte :

    Cetatenie RO sau oricare EU

    Carnet conducere categorie CE (MD sau RO)

    Atestat ADR (MD sau RO)

    Experienta ca sofer de tir minim 1 an constutuie un avantaj

    Pentru soferii cu experienta minima oferim si training

    Limba engleza sau franceza (nivel conversational) constituie avantaj

    Oferim : Contractul pe Slovacia pe perioda nedeterminata care include si asigurarea sociala cat si cea de sanatate

    Pachetul salarial 2000-2050 de euro pe luna, progresiv crescator cu vechimea in cadrul companiei (dupa 1 an 2100 - 2150 euro)

    Transfer intotdeauna la timp pe 2 ori pe luna pe un singur cont in euro, nu conteaza in ce tara aveti cont Graficul de lucru - 8 saptamani de lucru pe comunitate cu 2 saptamani de odihna sau 12 saptamani de lucru pe comunitate cu 3 saptamani de odihna + concediu platit

    Transport tur-retur din partea companiei (posibilitate de a calatori cu avionul)

    Comunicarea cu dispatching este in limba romana

    Auto park : SCANIA, DAF, EURO 5-6 Remorci PRELATE si FRIGO

    Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail : trucking2@eurotrucks-sk.eu Telefon : 079 237700 - Ion

    Pentru mai multe detalii ne puteti gasi pe adresa: Chisinau, str. Grenoble 128 / of. 105

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Сменный
    • 30.10.2017

    DIXI MEDIA
    • Сменный
    • 23.11.2017
    • Сменный
    • 06.09.2017