rabota

Manager Resurse Umane

  • Magenta Consulting

    Mob. +373 69 33 96 26 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 17
    Просмотров: 1543
    Full time
    Publicitate 27.05.2016 11 месяца назад

    Oбласть

    Подробнее вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Magenta crește și, odată cu aceasta, crește echipa sa. Anunțăm concurs pentru postul de:

    (Gestiunea recrutării operatorilor de interviu)
    or. Chişinău

    Responsabilităţi:

    • Promovarea posturilor vacante prin diverse canale de comunicare (online, OOH, etc);
    • Organizarea interviurilor de angajare și selectarea candidaților pentru postul de operator de interviu;
    • Instruirea angajaților (operatori de interviu);
    • Gestiunea personalului (operatorilor de interviu) și evaluarea performanțelor;
    • Organizarea activităților de Team Building pentru angajații companiei.

    Cerințe față de candidat:

    • Studii superioare în economie, pedagogie, psihologie sau alte domenii relevante
    • Cunoştinţe MS Office
    • Experiență în domenii cu nivel înalt de fluctuație a personalului va prezenta un avantaj
    • Cunoașterea limbilor română, rusă
    • Persoană energică şi orientată spre rezultat

    Beneficii:

    • Posibilități de autodezvoltare și creștere profesională
    • Parte a unei echipe de profesionişti
    • Mediu activ şi dinamic (cafea, bean bags, selfie-uri și teambuildinguri peste hotare din partea companiei)
    • Salariul atractiv

    Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul, indicând postul solicitat prin e-mail: cariera@consulting.md; sau la adresa: str. Columna 86, et.3, or. Chişinău.

    Informaţii suplimentare la tel: (+373-69) 33 96 26.

    Vor fi contactate doar persoanele selectate.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 20.02.2017

    DevelopmentAid
    • Full time
    • 03.03.2017
    • Full time
    • 08.03.2017