Поиск работы или резюме

PHP Developer

Marsala Performance Agency

35 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 10.01.2018
11 дней назад

Responsabilităţi principale:

  • Dezvoltarea şi implementarea produselor soft
  • Mentenanţa şi optimizarea produselor soft
  • Îmbunătăţirea continuă a performanţelor proceselor, inclusiv prioritatea acordată satisfacţiei necesităţilor şi aşteptărilor clienţilor şi altor părţi interesate.

Experienţa profesională:

  • Experiență de minim 1 an în domeniul IT;
  • PHP (Laravel, Codeigniter)
  • HTML & CSS;
  • JavaScript & JQuery;

Profilul candidatului:

  • Gândire analitică
  • Abilităţi de lucru În echipă şi individual
  • Spirit de iniţiativă şi responsabilitate
  • Respectarea deadline-urilor;

Ce îți oferim dacă vei lucra la Marsala?

  • Posibilitatea de a avea un impact semnificativ asupra unor importante proiecte locale dar și naționale;
  • Garanția că toate ideile tale vor fi luate în calcul;
  • Salariu fix, pe care îl vei primi de fiecare dată, fară întârziere;
  • Bonusuri procentuale bazate pe indicatori de performanță;
  • O echipă care este nerăbdătoare să te cunoască;
  • Spațiu de lucru inovativ și modern;
  • Laptop/PC pe care să îți desfășori activitatea;
  • Atmosferă relaxată;
  • Te poți destinde oricând cu muzică;
  • Program de lucru standard (8 ore).

Dacă tu consideri că te regăsești în cele de mai sus așteptăm CV-ul tău, împreună cu portofoliul, pe adresa info@marsala.md Noi le vom studia cu interes și dacă vom considera că ai putea fi persoana potrivită pentru acest post te vom contacta pentru a stabili un interviu.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 26.12.2017

Rugnis SRL
  • Full time
  • 12.12.2017

Scopic Software
  • Full time
  • 26.11.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме