Поиск работы или резюме

Operator vinzari prin telefon !!! salariu de la 5000-10000 lei !!!

Fabrica de Mobila

190 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 28.08.2018

MASHTAB Fabrica de Mobila, anunţă concurs la funcţia de:

Operator vinzari prin telefon !!!

RESPONSABILITĂŢI

- Realizarea procesului de vînzare directă şi prin telefon;

- Menţinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;

- Promovarea produselor si a imaginii companiei;

- Realizarea targetului de vanzari si indeplinirea altor obiective stabilite.

CERINŢE FAŢĂ DE CANDIDAT

- Experienta in vînzari prin telefon;

- Excelente abilitati de comunicare , convingere şi negociere;

- Cunoasterea tehnicilor specifice de vanzare prin telefon;

- Cunostinte solide de operare PC;

- Cunoaşterea limbilor române, ruse.

OFERIM

- Salariu competitiv;

- Contract de munca perioada nedeterminata;

- Loc de munca intr-un cadru modern;

- Mediu de munca performant, o echipă dinamică şi competitivă, intr-o companie în plină ascensiune. <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Informaţii adiţionale la tel. +37379920400.

  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 7000 - 10000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Documente md
  • Full time
  • 26.09.2018
  • Full time
  • 04.10.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме