rabota

Operator Vînzari Online

  • CASAMEA MD

    Mob. 079008779 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 27
    Full time
    Publicitate 07.12.2017 5 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Без образования
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: 5000 - леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Internet Magazin www.CASAMEA.md anunță concurs pentru suplinirea postului de Operator-Vînzari Online.

    Dacă ești o persoană pasionată de vînzări, ageră, comunicabilă, dornică de a invăța, de a cunoaște domenii noi de creștere profesională te așteptăm in echipa CASAMEA.

    Internet Magazin www.CASAMEA.md este o platformă-online fara precedent in Republica Moldova si anume proiectul este axat in domeniul construcției si reparației, prestări servicii, participare la proiecte cu destinație extrem de diversificată.

    Te poți regasi cu siguranță daca ai tendința să crești pe plan prefesional și să îți dezvolți abilitățile personale.

    Experiență: preferabil in domeniul vînzărilor

    RESPONSABILITĂȚI:

    -recepționarea apelurilor de intrare

    -ofertare, negociere și vînzare

    -consultarea clienților vis-a-vis de produsele solicitate  pe sait

    -promovarea produselor și serviciilor prestate pe sait

    -coordonarea cu furnizorii produselor solicitate de catre clienți

    -analiza produselor și serviciilor prestate de către furnizori

    CERINȚE:

    -experiență în domeniul vînzărilor

    -cunoașterea Microsoft Office (Word, Excel) 1C-preferabil

    -cunoașterea limbii Romînă/Rusă

    -comunicabilitate, amabilitate

    PROGRAM DE LUCRU: Luni-Vineri 09.00-18.00, Sîmbăta 10.00-14.00

    Ne puteți contacta la nr. de telefon: +373 79008799 și expedia CV-le pe adresa de e-mail: hr.casamea@gmail.com

    Dorim sa creștem echipa CASAMEA impreună cu tine.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 13.11.2017

    Panifico
    • Full time
    • 06.11.2017