Поиск работы или резюме

Operator vânzări prin telefon / Telesales

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.

2153 просмотров

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.

anunţă postul vacant de:

Responsabilități:

  • Monitorizarea și dezvoltarea clienților companiei din zona de care răspunde;
  • Contactarea telefonică a clienților, conform listelor zilnice prestabilite;
  • Vânzarea produselor către clienți pe categorii (brand și ambalaj) conform planului și regulilor specifice ale companiei;
  • Să monitorizeze, să raporteze şi să solicite operarea imediată a tuturor modificărilor apărute ce țin de activitatea clienților;
  • Responsabil de corectitudinea şi actualizarea datelor clienților existenți în zona sa de vânzări.

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Studii medii de specialitate sau superioare;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă; engleza este un avantaj;
  • Experiență pe un post similar reprezintă un avantaj;
  • Cunoștințe de bază pentru operare Excel; baze de date;
  • Persoană foarte bine organizată și meticuloasă;
  • Abilități foarte bune de comunicare;
  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Responsabilitate.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:

E-mail: hr@md.anadoluefes.com

Tel: 022 885 219

Doar persoanele selectate vor fi contactate

О компании

Efes Vitanta Moldova Brewery (EVMB) este cel mai mare producător de bere din Republica Moldova. Berea "Chisinau" este prima marcă naţională siare o traditie de peste 140 de ani si este unul dintre cele mai respectate branduri ale ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 22.04.2019

LC WAIKIKI MOL SRL
  • Full time
  • 17.04.2019
  • Full time
  • 25.04.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме