rabota

Operator site online / traduceri romana-rusa-romana

  • Chimera Holding

    Mob. Tel/Fax.
  • Румыния
  • Freelancer
  • На эту вакансию откликнулись: 1
    Просмотров: 96
    Freelancer
    Publicitate 10.11.2017 13 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Без образования
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Buna ziua

    Avem un site in limba engleza si romana pe care am dori sa il traducem in Rusa.

    Persoana selectata va trebui sa se ocupe si in viitor de traducerile de pe site precum si de administrarea acestuia ( aprobare de conturi, aprobare anunturi, verificare profile, etc ).

    Va rugam sa ne transmiteti CV-urile dumneavoastra direct aici pe site sau la adresa de email office@chimera-holding.com

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • 25.10.2017

    onlinep
    • 09.09.2017
    • 17.02.2017