Поиск работы или резюме

Operator, Secția Calitatea Datelor

Mobiasbanca

1885 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 3 кандидаты

BC „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A.
anunţă post vacant:

Operator,
Secția Calitatea Datelor
Directia e-Transformare

Misiune post: Verificarea corectitudinii si plenitudinii datelor clienților existenți și noi ai Băncii, inclusiv calitatea informației aferente conceptului „Cunoaşte-ţi clientul”.

Verificarea și validarea integrității și calității dosarelor clienților în corespundere cu Documentele Normative Interne ale Băncii.

Responsabilităţi:

  • Analizează, verifică calitatea și integritatea dosarelor clienților necesare pentru scanare și arhivare electronică;
  • Conlucrează cu entitățile Rețelei în vederea creșterii calității și completării dosarelor clienților în cazul lipsei documentelor aferente acestora;
  • Participă la elaborarea şi implementarea planurilor de verificare dosare în Rețea;

Cerințe:

  • Studii medii de specialitate sau superioare (profil economic prezintă un avantaj);
  • Cunoştinţe de utilizator în aplicare MS Office, Excel;
  • Cunoaşterea limbii romane, ruse;
  • Permis auto categoria B (va constitui un avantaj).

Profilul candidatului:

  • Orientare spre rezultat si calitate;
  • Atenţie la detalii;
  • Cooperare;
  • Conștientizarea riscurilor.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV -ul, indicând postul solicitat şi însotit de o scrisoare de intenție la adresa: mun. Chişinău, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md,

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 461

Model scrisoare de intenție puteți descarca de aici.

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 11.07.2018
  • Full time
  • 17.02.2017
  • Full time
  • 23.04.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме