Поиск работы или резюме

Operator productie

HR Consulting

108 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 21.04.2018

Compania HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Despre companie: Specializata in sectorul B2B

Responsabilitati:
• Procesarea si pregatirea comenzilor de la clienti;
• Elaborarea documentelor insotitoare comenzilor;
• Monitorizarea consumului si stocului de materiale;
• Producerea materialelor tipografice la comanda clientilor;
• Asigurarea livrarii materialelor produse catre clienti;
• Oferirea informatiei necesare clientilor.

Cerinte:
• Studii medii sau superioare;
• Abilitati tehnice- MS Office;
• Prezinta un avantak experienta in tipografie;
• Cunoasterea limbilor:
         • Romana(nativ) – fluent
        • Rusa – conversational
        • Engleza – mediu

Beneficii:
• Pachet salarial atractiv si motivant;
• Bonusuri oferite angajatilor - tichete de masa, asigurare medicala facultativa, cursuri de specializare si evenimente corporative;
• Perspective de crestere in cadrul companiei;
• Oportunitati de dezvoltare profesionala;
• Mediu de lucru intr-o companie multinationala

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmite CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com sau sa apeleze tel.: 022 202986; mob.: 060422844
In CV indicati postul vacant: “OPED”

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 13.04.2018

  • Full time
  • 04.04.2018

Mobiasbanca
  • Full time
  • 27.12.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме