Поиск работы или резюме

Operator Magazin Online

Infinity Cosmetics

600 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 3 кандидаты
Дата публикации: 01.02.2018

Post vacant: Operator Magazin Online

Responsabilități:

- Promovarea produselor companiei.

- Efectuarea și preluarea apelurilor telefonice.

- Furnizarea informațiilor privind caracteristicile produselor.

- Plasarea și gestionarea produselor pe site.

- Preluarea comenzile lansate de client pe site sau prin telefon.

- Gestionarea livrărilor.

Cerințe:

- Studii medii/superioare.

- Cunoașterea limbilor Română, Rusă și Engleză

- Abilități bune de comunicare

- Cunoștințe de operare PC (Word, rețele de socializare).

- Grad înalt de responsabilitate, confidențialitate și onestitate.

Oferim:

- Mediu de lucru plăcut.

- Contract individual de muncă (pachet social complet).

- Salariu atractiv + bonus. Program de lucru: Luni-Vineri: 9.00-17.00.

Expediați CV-ul la adresa de e-mail: mmihaela07@mail.ru

Rugăm Cv-ul să includă și poză.

Telefon de Contact : 068-929-698

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Part Time
  • 25.10.2017
  • Part Time
  • 07.09.2017

  • Part Time
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме