Поиск работы или резюме

Operator introducere, validare și prelucrare date

HR Consulting

98 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 21.04.2018

Compania  HR-Consulting, la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

Despre Companie:

Companie internațională care schimbă lumea prin frumusețe.

Compania propune:
•         Salariu fix și achitat la timp
•         Angajare oficială
•         Pachet social inclus
•         Posibilități de creștere și dezvoltare
•         Lucru într-o echipă dinamică

Program de lucru: Luni-Vineri, de la 9.00 până la 18.00

Atribuții de serviciu:
● Susţine activitatea Reprezentanților, Liderilor, Directorilor de Vînzări.
● Informează superiorul despre problemele și tendinţele observate în timpul îndeplinirii sarcinilor de lucru.
● Verifică corectitudinea înregistrării reprezentanților în sistem de către Managerii. Operează corecții în baza de date: coduri de livrare, adresa de e-mail, numere de telefon, nume inversate, oficii poștale, adrese de livrare eronate.
● Prelucrează credit check-ul și rezolvă situațiile cu Directorii de Vînzări în zilele de plasare a comenzilor.
● Extrage raportul pe comenzile anulate.
● Anulează adăugările la comandă.
● Verifică și centralizează datoriile (fișe/garanții) a Directorilor față de Departamentul Customer Service și trimite lista către Directorii de Vînzari
● Prelucrează documentele aferente înscrierilor de Reprezentanți, conform procedurii stabilite.
● Răspunde solicitărilor departamentului de colectare debite pentru căutarea fișelor de înscriere în arhivă.
● Arhivează documentele cu care lucrează.
● Alte responsabilitati, determinate de seful departamentului care nu sunt mentionate mai sus, dar reies expres din necesitatile departamentului si ale Companiei.

Criterii eligibile participării la concursul de angajare:
•         Studii medii
•         Experiență minim 1 an în relații cu clienții
•         MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
•         Vorbește fluent limba română,  engleza și rusa  –  nivel  tehnic
•         Orientare spre client
•         Capacitatea de a lucra rapid
•         Spirit de echipă și responsabilitate
•         Flexibilitate și rezistență la stres

Așteptăm CV-ul persoanelor dornice să se alăture echipei la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com , indicînd în tema scrisorii codul: OVD

Pentru informații suplimentare puteți apela la numărul de telefon: 069638007

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 17.04.2018
  • Full time
  • 13.04.2018
  • Full time
  • 19.04.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме