Поиск работы или резюме

Operator Încărcător Frontal - Mecanic de stivuitor (Stație Mobila Betoane)

HR Consulting

721 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 03.12.2018

Compania HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este în căutarea candidaților pentru postul vacant:

Compania internaţională, producător si distribuitor a materialelor de construcții.

Responsabilități:
● Respectă procedurile SSM și identifică riscurile în zona sa de activitate
● Execută activitățile de mentenanță preventivă și corectivă;
● Gestionează materialele și piesele de schimb;
● Supraveghează și asigură starea de funcționare a echipamentelor tehnice;
● Respectă procedurile de lucru specifice postului;
● Participă activ la activitățile desfășurate în stația mobila de betoane;

Cerințe:
● Studii profil mecanic sau electromecanic
● Minim 2 ani experienta intr-un post similar
● Dorinta de a învață utilizarea mijloacelor de producție moderne
● Atentie la detalii
● Spirit de echipă și profesionalism
● Autorizație operare stivuitor.

Beneficii:
● Activitate într-o companie internaționala cu grija fata de angajații sai, inclusiv sub aspectul Sănătății și Securității în Munca și dezvoltare profesionala.
● Activitate intr-o echipa multinaționala de profesionisti.
● Pachet social si salarial atractiv.

Contacte:
Cei interesați sunt rugați să transmite CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560.
In CV indicati postul vacant: “OIFMR”

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 09.08.2018
  • Full time
  • 18.05.2018

SRL Maestro-nut
  • Full time
  • 04.10.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме