Поиск работы или резюме

Operator Sectia imbuteliere

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.

2909 просмотров

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.
Anunţă postul vacant de:

Responsabilităţi:

  • Operarea proceselor de îmbuteliere;
  • Realizarea planului de producție stabilit pe secție prin contribuția personală.
  • Asigurarea bunei funcționări a echipamentului tehnologic;

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii tehnice: (maşini şi aparate în industria alimentară, utilaj tehnologic de ambalare a produselor, energetică, electrică, automatică etc.);
  • Experienţă de lucru s-au cunoașterea principiului de funcționare a mașinilor;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Dorința de a învăța lucruri noi;
  • Responsabilitate, cumsecadenie.

Oferim:

  • Salariu decent, competitiv pe piața locală;
  • Locul de muncă perfect pentru dezvoltarea carierei intr-o echipă de profesioniști;
  • Acces gratuit în sala de sport a companiei;
  • Asigurare medicală facultativă;
  • Prînz gratuit din contul companiei;
  • Bonusuri lunare / anuale;
  • Pachet social deplin, etc.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:

E-mail: hr@md.anadoluefes.com
Tel: 022 885 219
Mob: 068499864

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

О компании

Efes Vitanta Moldova Brewery (EVMB) este cel mai mare producător de bere din Republica Moldova. Berea "Chisinau" este prima marcă naţională siare o traditie de peste 140 de ani si este unul dintre cele mai respectate branduri ale ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 18.04.2019
  • Full time
  • 13.05.2019
  • Full time
  • 10.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме