Поиск работы или резюме

Operator CIP Îmbuteliere

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.

579 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.

Anunţă postul vacant de:

Responsabilităţi:

  • Menţinerea şi verificarea echipamentului tehnologic;
  • Asigurarea lucrului liniilor ce ține de efectuarea procedurii CIP, asigurarea lor cu materiale dezinfectante și soluții de spălare la concentrațiile cerute în procedurile de spălare. Efectuarea procedurii CIP și înregistrarea parametrilor. Incărcarea, transportarea și descărcarea  materiei prime pentru sectia de Îmbuteliere.

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii medii sau superioare tehnice. Cunoştinţe tehnice și caracteristicile substanțelor chimice pentru dezinfecție;
  • Experienţă de lucru minimum 1 ani;
  • Cunoaşterea limbilor română sau rusă;
  • Posedarea abilităţilor de lucru în echipă.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:

E-mail: hr@md.anadoluefes.com
Tel: 022 885 219

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

О компании

Efes Vitanta Moldova Brewery (EVMB) este cel mai mare producător de bere din Republica Moldova. Berea "Chisinau" este prima marcă naţională siare o traditie de peste 140 de ani si este unul dintre cele mai respectate branduri ale ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Marine Link
  • Full time
  • 22.05.2018
  • Full time
  • 06.07.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме