Поиск работы или резюме

Operator call centru sectia vinzari electrocasnice

Bigshop

1752 просмотров
Дата публикации: 21.05.2019

Operator call centru

Magazinul online Bigshop.md angajeaza operator call centru.

Simplu in 3 pasi:

1. Preluarea comenzelor telefonice

2. Inregistrarea in baza de date a comenzelor

3. La sfirsit de luna ridicarea salariului

Trebuie doar sa fii responsabil in rest de invatam noi.

Persoanele interesate sunt invitate sa-si expedieze CV-ul (cu foto) pe e-mail: bigshop.md@gmail.com

Cerințe:
- să aibă studii superioare;
- să cunoască limba română și rusă bine;
- să ii placă să comunice cu oamenii;
- experienţa în vânzări - constituie un avantaj.

Responsabilitati:
- preluarea apelurilor telefonice;
- deservirea clienților și acordarea ajutorului la alegerea produsului solicitat.

Oferim:
- training pentru început;
- salariu decent;
- posibilitatea de a câștiga bonusuri suplimentare;
- angajare oficială;

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 5000 - 10000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

MAIB-Leasing S.A.
  • Full time
  • 12.02.2019
  • Full time
  • 22.04.2019
  • Full time
  • 15.03.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме