Поиск работы или резюме

Operator call centru sectia vinzari electrocasnice.

Bigshop

131 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 3 кандидаты
Дата публикации: 14.08.2018

Operator call centru

Magazinul online Bigshop.md angajeaza operator call centru.

Simplu in 3 pasi:

1. Preluarea comenzelor telefonice

2. Inregistrarea in baza de date a comenzelor

3. La sfirsit de luna ridicarea salariului

Trebuie doar sa fii responsabil in rest de invatam noi.

Persoanele interesate sunt invitate sa-si expedieze CV-ul (cu foto) pe e-mail: bigshop.md@gmail.com

Cerințe:
- să aibă studii superioare;
- să cunoască limba română și rusă bine;
- să ii placă să comunice cu oamenii;
- experienţa în vânzări - constituie un avantaj.

Responsabilitati:
- preluarea apelurilor telefonice;
- deservirea clienților și acordarea ajutorului la alegerea produsului solicitat.

Oferim:
- training pentru început;
- salariu decent;
- posibilitatea de a câștiga bonusuri suplimentare;
- angajare oficială;

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 5000 - 10000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 18.06.2018
  • Full time
  • 30.01.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме