Поиск работы или резюме

Operator Call Centru

Magenta Consulting

342 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 12.09.2018

Magenta Consulting (www.consulting.md) – companie stabilă, care oferă consultanță și cercetări din anul 2006. Realizăm proiecte importante pentru țară cu clienți interni și internaționali. Oferim oportunitatea colegilor noștrii de a se afirma, alegându-și propriul program de muncă. Reține - unica limită a salariul tău sunt posibilitățile tale fizice!

Operator Call Centru or. Chişinău

Responsabilităţi:

  • Efectuarea apelurilor telefonice și realizarea sondajelor cu respondenții.
  • Cerințe față de candidat:
  • Responsabilitate, onestitate;
  • Disciplina, sociabilitate, politețe;
  • Abilități excelente de comunicare;
  • Vorbire literară.

Beneficii:

  • Lucru în oficiu dotat cu tehnica și rechizite necesare.
  • Program de lucru flexibil, full time / part time, cumul.
  • Plata în funcție de nr. de chestionare realizate.
  • Echipă tânără de profesioniști.
  • Mediu activ şi dinamic.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CVul la hr@consulting.md   sau la adresa  str. Bernardazzi 38, et.3, or. Chişinău.

Informaţii suplimentare: www.consulting.md  sau  la tel: (+373-78) 881183

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

E-mail: hr@consulting.md

Telefon: (+373-78) 88 11 20

  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Tronex com
  • Part Time
  • 30.07.2018

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Part Time
  • 25.10.2017
  • Part Time
  • 07.09.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме