rabota

Operator calculator (Limba engleza)

  • RTA Consulting

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 89
    Full time
    Publicitate 18.10.2017 19 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Oferim:
    •  Salariu 4000 MDL (pentru inceput).
    •  Program de lucru full time: Lu-Vi  (09:00-18:00).
    •  Lucru in oficiu, in centrul orasului.

    Cerinte:
    •  Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu/avansat.
    •  Cunoasterea limbii romane la nivel conversational.
    •  Cunostinte avansate de operare PC.

    Responsabilitati:
    •  Colectarea, analizarea, redactarea si adaugarea informatiei pe site-ului web al Firmei.
    •  Plasarea informatiei pe pagina facebook a Firmei.
    •  Comunicare cu clientii prin e-mail.

    Va rugam sa expediati CV-ul dvs la adresa e-mail: office@rta-consulting.net

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 24.08.2017

    Carotop
    • Full time
    • 18.08.2017
    • Full time
    • 26.09.2017