Поиск работы или резюме

OPERATOR

ASIG PRIM

239 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 06.09.2018

Cerinte:
- persoana responsabila, pozitiva si punctuala;
- abilitati de comunicare in lucrul cu clientii;
- studii medii finisate;
- lucrul cu aparatul de casa;
- cunoasterea limbilor romana si rusa;
- cunoasterea utilizării sistemelor informatice, de calcul(Excel, Word, E-mail) ;
- capacitatea de a lucra in echipa;

Responsabilitati:
- anuntarea clientilor firmei despre faptul reinnoirii asigurarilor;
- introducerea in Sistemul Rca Data a asigurarilor si eliberarea lor clientilor;
- procesarea si inregistrarea corecta a documentelor;
- efectuarea rapoartelor lunare.

Despre noi:
- avem oficiu in centrul or.Chisinau;
- program de lucru de la 8.30 pina la 18.00;
- pachet social garantat;
- salariu atractiv chiar pentru incepatorii in domeniul Asigurarilor.

Asteptam CV-urile D-stra la posta electronica: asig_prim@mail.md

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 4000 - 6000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

ASIG PRIM
  • Full time
  • 06.09.2018
  • Full time
  • 17.08.2018

I C S Easy Credit S R L
  • Full time
  • 10.09.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме