rabota

Office Manager

  • SAR Modlcargo SA

    Mob. 078524282 Tel/Fax. 022 24 02 72
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 2
    Просмотров: 117
    Full time
    Publicitate 05.07.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: 3000 - 4000 леев

    Kонтакты Работодателя

    • Mоб.: 078524282
    • Тел.: 022 24 02 72

    Описание вакансии

    Cerinte fata de candidat:

    studii superioare/medii;
    abilități de comunicare și scriere în limba română, rusă și preferabil engleza;
    operare calculator (PC: Word, Excel, internet - nivel utilizator);

    Responsabilități:

    efectuarea lucrărilor de secretariat,
    recepționarea apelurilor telefonice
    recepționarea, prelucrarea și evidența corespondenței de intrare și de ieșire
    controlul stocului rechizitelor de birou

    Oferim:

    pachet social integral;
    mediu de lucru transparent și binevoitor;
    program stabil: L-V (8.30-17.30),
    alariu negociabil conform calificării.

    Persoanele cointeresate sunt rugate sa expedieze CV+foto la e-mail pranitchivladislava@gmail.com , detalii la tel 078524282

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 24.07.2017
    • Full time
    • 03.07.2017
    • Full time
    • 24.08.2017