rabota

OFFICE MANAGER

  • HR.COM.ASIG

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 1
    Просмотров: 75
    Full time
    Publicitate 30.05.2017 26 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: 4000 - 6000 леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Cerinte fata de candidat:

    - Doamna/Domnisoara serioasa si responsabila,

    - Cu studii economice medii,

    - Dorinta si capacitatea de a invata si a munci,

    - Cunostinte bune de operare PC - MS Office – WORD, EXCEL, Internet, e-mail,

    - Cunoasterea libera a limbelor romana si rusa,

    - Abilitati de comunicare si organizare,

    - Indeplinirea cerintelor de serviciu urgente ale conducatorului,

    - Disciplinata, activa, punctuala, responsabila,

    - Creativitate si spirit de initiativa,

    TIMP DE MUNCA: FULL TIME(8.30-18.00)

    AMPLASARE OFICIU: CENTRU(REGIUNEA MAG.”UNIC”)

    SALARIU PE PERIOADA DE INCERCARE(1 luna): 4000 LEI, dupa care va creste.

    CV-urile cu foto inclus se vor trimite la e-mail: hr.com.asig@gmail.com

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 17.02.2017

    Zona Economică Liberă Bălți
    • Full time
    • 05.06.2017

    Aнонимный
    • Full time
    • 10.05.2017