rabota

Oferta noua de munca in Anglia - posibilitatea de a avea un salariu mai mare!

  • Job Academy

    Mob. 067531133 Tel/Fax.
  • Англия
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 256
    Full time
    Job Nr. 45496 20 дней назад

    Oбласть

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    VIP Клиент

    Описание вакансии

    Companie de producere de automobile, situata in apropierea orasului Birmingham, este in cautare de muncitori (doamne/domni): Lucru consta in: asamblarea pieselor auto, în special ușile auto, dar nu numai. Nu se vor ridica greutăți mari, dar persoanele trebuie sa fie repide în asamblare.

    Cerinte: cunoasterea limbii engleze cel putin la nivel pre-intermediar; experienta anterioara in fabrici, prezinta un avantaj.

    Salariul:

    Days AM 6am-2pm - £8.63/h

    Days PM 2pm-10pm - £8.63/h

    Nights 10pm-6am - £9.75/h

    Overtime Days AM&PM Monday – Friday - £9.38/h

    Overtime Nights Saturday - £11.25/h

    Overtime Sunday +Bank Holidays - £15.00/h

    Este o oportunitate excelenta de a creste in cadrul companie si de a avea un contract pe termen lung, deaceea performantele / absentele, etc. vor fi monitorizate. Pentru detalii ne poți contacta la numărul de telefon 067531133 sau ne poți vizita în oficiul nostru la adresa Alba Iulia 148/3, etajul 3, oficiul 300. Job Academy este o agenție de recrutare licențiată de către Guvernul Republicii Moldova cu Licența Seria A MMII Nr. 050109. Serviciile noastre sunt gratuite pentru persoanele aflate în căutarea unui loc de muncă.

    О компании:

    Job Academy - это агентство по набору кадров с лицензией  под серийным номером: MMII 050109, предоставленная Правительством Республики Молдова. Наши услуги для соискателей работы являются  бесплатными. Дополнительную информацию о Нас, и о нашей работе Вы можете найти на сайте www.jobacademy.md

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 27.10.2017

    Beatrice-Com
    • Full time
    • 18.10.2017