rabota

Muncitor necalificat / Ingrijitor animale

  • S C Public Euroconsulting S R L

    Mob. 0741146585 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 418
    Full time
    Publicitate 24.05.2017 2 месяца назад

    Oбласть

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Без образования
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Cautam Ingrijitor animale, pe termen lung, la o ferma de vaci din Sud-Vestul Romaniei. Persoana serioasa, harnica, onesta si iubitoare de animale; se ofera Contract de munca cu toate taxele aferente, cazare, masa, asigurare medicala, transport , diverse alte facilitati.

    Responsabilitatile postului:

    -          Asigura zilnic curatenia si aerisirea spatiilor zootehnice folosite;

    -          Asigura hrana si ingrijiri corespunzatoare a animalelor din ferma\- vaci;

    -          Supravegheaza in permanenta efectivul din ferma: 50 vaci cu lapte si 50 de vaci fara lapte;

    -          Transporta pe circuitul stabilit gunoiul si rezidurile alimentare automat si nu manual;

    -          Se foloseste activ:-  statie de muls, adapatoare automate etc;

    Cerinte necesare ocuparii postului:

    -          Persoana serioasa, onesta si harnica, iubitoare de animale- exclus violenta la animale;

    -          Experienta minima in pastorit, ingrijit animale;

    -          Capacitatea de a rezolva problemele zilnice intervenite;

    Se ofera:

    -          Salarizare atractiva- Contract de munca – se negociaza in urma unui prim interviu, in functie de experienta, si obiective pe termen scurt/sau lung etc.

    -          Program de lucru: medie pe saptamana/40 ore

    -          Conditii de lucru intr-o ferma moderna, curata, standarde europene, in sud - vestul tarii;

    -          Cazare in incinta locatiei, apartament cu dotari moderne:- bucatarie, baie etc.

    -          Echipament de protectie  necesar cf normelor sanitare;

          -      Pentru persoanele interesate oferim la cerere poze cu ferma si mediul de munca.

    Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: +40741.14.65.85 sau

    e-mail: lavinia@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

    www.publiceuroconsulting.ro

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 01.06.2017

    Grifin Group
    • Full time
    • 28.06.2017

    ProFiest Com SRL
    • Full time
    • 28.04.2017