Поиск работы или резюме

Montator Termopane Anglia

Europersonal SRL

122 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 18.07.2018

Europersonal SRL cu nr licentei 055324 angajeaza:

Căutăm persoane pentru echipele de montaj termopan sticlă simplă sau dublă în Anglia

Cerințe:

- experiență în domeniu pina la 1 an Responsabilități:

-Montarea geamurilor, ușilor, pereților din sticlă și fațadelor de aluminiu

-Verificarea pieselor montate

- salariu motivant £9/oră

-cazare gratuită Contacte: 067-179-103 https://www.facebook.com/Firma-Nr-1-1332897103480602/?ref=bookmarks https://ok.ru/group/54201397805230

Место работы

Англия
  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 18.06.2018
  • Full time
  • 19.06.2018

Societe Travaux de Construction
  • Full time
  • 22.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме