Поиск работы или резюме

Montator articole sanitare, cabine de duș, faianță

Linia H2O

142 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 09.10.2018

Responsabilități:

  • Experiență în instalarea și dezinstalarea articolelor sanitare, cabinelor de duș, faianței, mobilei pentru baie în showroom-ul magazinului.
  • Formarea vitrinilor.
  • Verificarea stării tehnice a mărfii.
  • Pregătirea, împachetarea mărfii pentru client în caz de necesitate.

Grafic de lucru: 5 zile / săptămână, 8 ore de lucru.

Dacă Vă interesează și aveți experiență de min. 1- 2 ani în domeniu puteți transmite CV-ul la adresa: hr@liniah2o.md  sau să ne sunați la nr. 079771552

Vă așteptăm în echipa Linia H2O!

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 5000 - 6000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Сменный
  • 09.10.2018
  • Сменный
  • Сменный
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме