rabota

Menajera in Franta

  • scorpion

    Mob. Tel/Fax.
  • Франция
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 4
    Просмотров: 172
    Full time
    Publicitate 23.11.2017 27 дней назад

    Oбласть

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Лицей
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: 8000 - 15000 леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Salariu 1000 euro pe luna, cu posibilitate de marire, cazare si masa gratuite.
    Familie fara copii angajam menajera, HARNICA,fara obligatii, sanatoasa, prezenta placuta, curata, cuminte, pentru menaj la casa si ajutor intretinere gradina cu flori.
    Necesar cunoasterea limbii romane.
    Tel: 0033755140719
    skype: scorpion.spell
    E-mail: scorpion.spell@yahoo.com
    Locatie de vis, conditii de trai deosebite.
    Franta, oras Villefranche de Rouergue, departament Aveyron
    Raspund doar persoanelor care trimit CV cu datele personale, insotite de foto, la adresa de e-mail din anunt.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 01.08.2017
    • Full time
    • 30.08.2017
    • Full time
    • 25.08.2017