Поиск работы или резюме

MECANICI AUTO

job4life

210 просмотров
Дата публикации: 04.02.2019

Diferite service-uri auto din Olanda si Germania angajeaza:

TEHNICIENI MECANICI AUTO - de la 500 euro NET/40 ore lucrate

TEHNICIENI/MECANICI AUTO - WOLKSWAGEN - de la 500 euro NET/40 ore lucrate

TEHNICIENI/MECANICI rulote - de la 475 euro NET/40 ore lucrate

TEHNICIENI/MECANICI AUTO - MERCEDES BENZ - de la 500 euro NET/40 ore lucrate

TEHNICIENI/MECANICI TIR - VOLVO - de la 500 euro NET/40 ore lucrate

TEHNICIENI/MECANICI TIR - de la 500 euro NET/40 ore lucrate

TEHNICIENI/MECANICI TRACTOARE - de la 500 euro NET/40 ore lucrate

+ posibilitatea orelor suplimentare platite + CAZARE GRATUITA

Responsabilitati: conform fiecarui post

CERINTE:

- experienta in domeniu;

- cunoasterea limbii germane/engleze la un nivel conversational;

- permis auto cat. B - CONSTITUIE AVANTAJ!

BENEFICII:

- cazare asigurata gratuit de catre angajator;

- ore suplimentare platite + sporuri;

- contract de angajare pe perioada indelungata.

- asigurare medicala;

NU se percep taxe/comisioane!

Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta la:

✉ office@job4life.ro

☎ 0720 878 151 • 0740 644 175

Место работы

Нидерланды

Oбласть

  • Образование: Лицей
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 20.02.2019

Personal Agency SRL
  • Full time
  • 24.01.2019
  • Full time
  • 27.02.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме