rabota

Angajăm Maseză/Masor

  • Evasport

    Mob. 068757576 Tel/Fax.
  • Part Time
  • На эту вакансию откликнулись: 1
    Просмотров: 72
    Part Time
    Publicitate 22.11.2017 24 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    • Mоб.: 068757576

    Описание вакансии

    Echipa Evaport are nevoie de mâinile tale de aur și de tendința nemărginită de a aduce oamenilor starea de relaxare, de sănătate, împlinire și fericire. Dispoziția bună și atitudinea profesionistă sunt cheile care îți vor aduce succes la noi!

    Locație: Chișinău: Centru/ Ciocana/ Buiucani

    Oferte:

    Dezvoltare personală și profesională

    Program flexibil (full-time: 09:00-20:30; part-time: luni-vineri 08:15-15:00/15:00-21:45 peste o sambata: 08:15-15:00);

    Posibilitatea de a avea acces liber la antrenamente;

    Colectiv plăcut, profesionist și unit;

    Garantarea profitului în corespundere cu cele mai înalte standarde

    Cerințe:

    Vârsta cuprinsă între: 22-65 ani

    Studii specializate ce garantează competență în domeniu și certificatele corespunzătoare;

    Experiența în domeniu prezintă un avantaj;

    Cunoașterea mai multor tipuri de masaj;

    Responsabilitate, profesionalism și dedicare muncii;

    Comunicabilitate, atitudine corectă și respectuoasă față de clienți, abilitatea de a predispune către sine; Predispunere de a învăța mereu ceva nou, de a face față încercărilor

    Ce va trebui să faci:

    Să îndeplinești procedurile în concordanță cu standardele de calitate;

    Îndeplinirea mai multor tipuri de masaj;

    Să exerciți controlul permanent în cabinetul de masaj a normelor igienice;

    Să fii amabil/ă cu clienții, asigurând confortul clientului și o atmosferă plăcută;

    Să studiezi în permanență noile metode și tehnici de masaj;

    Să manifești responsabilitate, onestitate, atitudine pozitivă în relațiile cu clientul

    Fii parte din echipa Evaport! Vezi aici: https://www.facebook.com/Evasport.md/?fref=ts

    Trimite CV-ul tău (obligatoriu cu poză) la adresa de e-mail: hr@evasport.md

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Part Time
    • 31.10.2017