Поиск работы или резюме

Marketing & SMM

Admiral

206 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 30.06.2018

În Admiral Tur este un post vacant:
- SMM & MARKETING -

Noi oferim:
1 Formare și dezvoltare profesională: călătorii de afaceri interesante și excursii promoționale
2 Sistem de plată: Salariu fix + Bonus lunar bazat pe eficiență
3 Angajarea oficială

Cerinţe:
1. Cunoașterea interacționării cu rețelele sociale
2. Dorința de a dezvolta domeniul SMM și Digital-Marketing
3. Posedarea limbilor română și rusă. Ortografia și gramatica sunt importante pentru noi.
4. Cunoștințe de bază în lucrul cu Adobe Photoshop

Responsabilități principale:
1 Participarea la dezvoltarea unei strategii de promovare în rețelele sociale pentru proiectele agenției;
2 Implementarea strategiei SMM a brandului:
– Dezvoltarea conținutului și actualizarea paginilor client (Facebook, ВКонтакте, Instagram, Одноклассники и т.д.);
– Dezvoltarea activităților pentru interacționarea activă a utilizatorului și suplinirea auditoriei(subscriberi noi);
– Plasarea publicității, controlul birourilor de publicitate, gestionarea cheltuielilor bugetelor de publicitate;
– Analiza și raportarea;
3 Urmărirea și implementarea tendințelor SMM

Trimiteți CV-ul dvs. la admiral@admiral.md
Întrebări suplimentare: tel/viber/whatsapp - 079024017 Ivan

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 6000 - 9000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 19.04.2018
  • Full time
  • 22.06.2018

DITHEO CULTURAL
  • Full time
  • 23.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме