Поиск работы или резюме

Marketing manager

SBC HR

272 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты

Echipa SBC-HR te invită să participi la concursul de ocupare a postului de Marketing Manager pentru o școală de studiere ale limbilor străine. Aplică în practică cele mai inovative idei în materie de marketing și exerseazalimba engleză gratuit.

Noi oferim:
- Angajare oficială
- Pachet social
- Perspective de creștere profesională
- Dezvoltarea profesională (traininguri)

Responsabilități:
- Pregătirea şi adaptarea materialelor promoţionale
- Crearea conceptelor creative ale materialelor promoţionale
- Administrarea activităţii de social media
- Organizarea programelor şi activităţilor de marketing

Cerinţele companiei:
- Studii superioare
- Experienţă minimă de 2 ani în domeniul marketing
- Abilităţi de brand management
- Cunoaşterea limbilor rusă, română şi engleză

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

SBC HR

О компании

Агентство Кадровых Решений «SBC-HR» — это единственная компания- провайдер готовых комплексных решений в области управления персоналом и организационного управления. Мы гарантируем, что обратившись к нам, Вы получите технологию, инструмент или специалиста, максимально отвечающего Вашим ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Mobiasbanca
  • Full time
  • 07.02.2018
  • Full time
  • 23.08.2018

SRL Maestro-nut
  • Full time
  • 28.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме