rabota

Marketing Director

  • HR-Consulting

    Mob. Tel/Fax. +37322876556
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 23
    Full time
    Publicitate 08.12.2017 6 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 3 - 5 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Compania HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

    Marketing  Director

    Compania:
    Unul dintre liderii pietei locale de producere si comercializare a produselor de carne si mezeluri

    Responsabilitati principale:
    • Elaborarea si  implementarea strategiei si planurilor de marketing ale companiei;
    • Efectuarea cercetarilor de analiza a pietei si a competitiei. Monitorizarea continua a propriului brand, dar si a dezvoltarii competitorilor;
    • Implementarea campaniilor de marketing conform conceptelor elaborate;
    • Colaborarea cu diverse agentii de publicitate sau media precum si cu alti furnizori de servicii pentru a acoperi cu succes planurile de marketing;
    • Initierea studiilor de piata in vederea obtinerii datelor necesare pentru îmbunatatirea performantelor;
    • Dezvoltarea, organizarea si controlul programelor orientate catre consumator, definite prin strategia de produs;
    • Elaborarea si implementarea planului strategic de afaceri a companiei. Controlul bugetului.
    • Gestionarea si dezvoltarea echipei din subordine;
    • Identificarea noilor oportunitati de dezvoltare a afacerii.

    Cerinte de baza:
    • Studii superioare (Economie, Marketing);
    • Experienta minim 3 ani într-o pozitie similara, preferabil în companii FMCG;
    • Romana, Rusa si Engleza – nivel avansat;
    • Cunostinte avansate operare PC;
    • Calități personale: integritate, transparenta, responsabilitate, initiativa, creativitate, orientare catre solutii si rezultate, perseverenta;
    • Abilitati excelente de comunicare scrisa si verbala si capacitatea de a mobiliza echipa printr-o atitudine deschisa si pozitiva

    Compania ofera:
    • Salariu motivant si bonusuri aditionale
    • Prinz gratuit
    • Abonament la sport gratuit
    • Automobil de serviciu

    Cei interesati pot transmite CV la adresa email: AN80@SEARCH4STAFF.COM ; In CV indicati codul postului vacant: DM-S

    Telefon de contact : 022-876556

    CV-urile vor fi analizate, iar candidatii care corespund cerintelor vor fi invitati la interviu.

    Va multumim pentru timpul acordat.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 02.11.2017
    • Full time
    • 08.09.2017
    • Full time
    • 02.10.2017