rabota

Marketing Analyst

  • HR-Consulting

    Mob. Tel/Fax. +373 22 87 65 56
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 52
    Full time
    Publicitate 14.08.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Compania HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

    Compania:
    Industria vinicola

    Responsabilitati principale:
    • Pregatirea si implimentarea planului de cercetare in conformitate cu planul strategic  al companiei si al produsului care urmeaza a fi promovat
    • Interpretarea corecta a datelor venite de la diferite surse
    • Prezentarea studiilor de piata relevante
    • Gestionarea bugetului pentru cercetare
    • Monitorizarea tendintelor pietei si identificarea oportunitatilor de dezvoltare
    • Elaborarea rapoartelor anuale

    Cerinte de baza:
    • Studii superioare finisate(marketing, finante)
    • Experienta  in domeniul cercetarilor de piata , marketing
    • Cunoasterea MS Office
    • Cunoasterea sectorului de cercetare
    • Cunoasterea limbilor romana si engleza la nivel inalt.
    • Capacitati organizationale , capacitate de a lucra independent si de a invata rapid

    Beneficii:
    • Salariu atractiv
    • Posibilitati de dezvoltare profesionala

    Cei interesati pot transmite CV la adresa email: AN80@SEARCH4STAFF.COM ; In CV indicati codul postului vacant:  MA-1

    Telefon de contact: 022-876556

    CV-urile primite vor fi analizate. Candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 19.05.2017

    SRL INOXPLUS
    • Full time
    • 20.07.2017
    • Full time
    • 18.05.2017