rabota

Marketing Analyst

  • HR-Consulting

    Mob. Tel/Fax. +373 22 87 65 56
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 81
    Full time
    Publicitate 14.08.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Compania HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

    Compania:
    Industria vinicola

    Responsabilitati principale:
    • Pregatirea si implimentarea planului de cercetare in conformitate cu planul strategic  al companiei si al produsului care urmeaza a fi promovat
    • Interpretarea corecta a datelor venite de la diferite surse
    • Prezentarea studiilor de piata relevante
    • Gestionarea bugetului pentru cercetare
    • Monitorizarea tendintelor pietei si identificarea oportunitatilor de dezvoltare
    • Elaborarea rapoartelor anuale

    Cerinte de baza:
    • Studii superioare finisate(marketing, finante)
    • Experienta  in domeniul cercetarilor de piata , marketing
    • Cunoasterea MS Office
    • Cunoasterea sectorului de cercetare
    • Cunoasterea limbilor romana si engleza la nivel inalt.
    • Capacitati organizationale , capacitate de a lucra independent si de a invata rapid

    Beneficii:
    • Salariu atractiv
    • Posibilitati de dezvoltare profesionala

    Cei interesati pot transmite CV la adresa email: AN80@SEARCH4STAFF.COM ; In CV indicati codul postului vacant:  MA-1

    Telefon de contact: 022-876556

    CV-urile primite vor fi analizate. Candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Î.S. ”Calea Ferată din Moldova”
    • Full time
    • 10.08.2017

    UB FB Trade Group SRL
    • Full time
    • 05.09.2017
    • Full time
    • 22.09.2017