rabota

Manager Vînzări / Distribuții

  • HR-Consulting

    Mob. +373 62 10 12 90 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 84
    Full time
    Publicitate 25.07.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Compania HR-Consulting la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:  Manager Vînzări

    Compania:
    Companie Vinicolă internațională.

    RESPONSABILITATI:
    -    Planificare: formarea și executarea planurilor de vânzări;
    -    Cauta potentiali clienti;
    -    Lucru cu clienții existenți;
    -    Negociere, executarea și încheierea contractelor;
    -    Coordoneaza activitatea agentiilor BTL pentru dezvoltarea materialelor de comunicare si a activitatilor comerciale in concordanta cu strategia de brand, in vederea asigurarii unei vizibilitati optime;
    -    Vizitarea clientilor.

    CERINTE:
    -    Studii superioare;
    -    Experinta in domeniu FMCG ;
    -    Cunoasterea limbilor romana, rusa; engleza (un avantaj);
    -    Persoana activa, detail oriented, responsabila, orientata spre rezultat;
    -    Foarte bune capacitati de organizare, planificare, negociere, analiza, orientare catre client si solutii.

    OFERTA:
    -    Salariu fix + % din vinzari;
    -    Posibilitatea dezvoltării carierei într-o companie internațională;
    -    Pachet social complet;
    -    Oficiu in Chisinau.

    Cei interesați pot transmite CV-ul la următoare adresă de e-mail: bb80@search4staff.com ; Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: MVD

    Telefon de contact: +373 62 10 12 90

    Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 18.05.2017

    HR-Consulting www.search4staff.com
    • Full time
    • 26.07.2017
    • Full time
    • 04.05.2017