Поиск работы или резюме

Manager vinzari corporative B2B

PfB Collection SRL

787 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 30.05.2018

„PfB Collection”, compania de colectare a datoriilor, ce activează pe piața Republicii Moldova din 2009, angajează:

Responsabilități:
- Căutarea și atragerea noilor clienți corporativi;
- Organizarea și desfășurarea întîlnirilor și prezentărilor;
- Atingerea planurilor stabilite în domeniul vînzărilor;
- Lucrul cu baza de date și alte canale de informație.

Cerințe:
- Experiența în domeniul vînzărilor de cel puțin 1-2 ani;
- Studii superioare (marketing, finanțe, economie, jurisprudență);
- Cunoașterea tehnicilor de vînzări B2B (constituie un avantaj);
- Experiența de succes în atragerea și menținerea clienților;
- Abilități excelente de comunicare și de întocmire a scrisorilor de afaceri, ofertelor comerciale și prezentărilor;
- Orientare spre rezultat;
- Capacitatea de lucru atît în echipă, cît și individual, aptitudini foarte bune de planificare și autoorganizare;
- Atitudine proactivă, spirit de inițiativă, pasiune pentru vînzări;
- Cunoașterea limbilor rusa și de stat;
- Cunoștințe foarte bune de MS Office (Word, Excel, Power Point), Internet;
- Deținerea permisului de conducere și experiența în conducerea automobilului constituie un avantaj.

Condiții:
- Remunerare competitivă (salariu de bază + premii în funcție de rezultatele obținute);
- Pachet social integral;
- Traininguri de specialitate;
- Automobil de serviciu.

mun. Chișinău, str. Calea Ieșilor 10, et. 4
e-mail: job@pfbc.md
telefon: 060 13 22 33

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 20.06.2018
  • Full time
  • 31.07.2018
  • Full time
  • 25.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме