rabota

Manager vinzari corporative B2B

  • PfB Collection

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 58
    Full time
    Publicitate 31.10.2017 25 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    „PfB Collection”, compania de colectare a datoriilor, ce activează pe piața Republicii Moldova din 2009,angajează:

    Responsabilități:
    - Căutarea și atragerea noilor clienți corporativi;
    - Organizarea și desfășurarea întîlnirilor și prezentărilor;
    - Atingerea planurilor stabilite în domeniul vînzărilor;
    - Lucrul cu baza de date și alte canale de informație.

    Cerințe:
    - Experiența în domeniul vînzărilor de cel puțin 1-2 ani;
    - Studii superioare (marketing, finanțe, economie, jurisprudență);
    - Cunoașterea tehnicilor de vînzări B2B (constituie un avantaj);
    - Experiența de succes în atragerea și menținerea clienților;
    - Abilități excelente de comunicare și de întocmire a scrisorilor de afaceri, ofertelor comerciale și prezentărilor;
    - Orientare spre rezultat;
    - Capacitatea de lucru atît în echipă, cît și individual, aptitudini foarte bune de planificare și autoorganizare;
    - Atitudine proactivă, spirit de inițiativă, pasiune pentru vînzări;
    - Cunoașterea limbilor rusa și de stat;
    - Cunoștințe foarte bune de MS Office (Word, Excel, Power Point), Internet;
    - Deținerea permisului de conducere și experiența în conducerea automobilului constituie un avantaj.

    Condiții:
    - Remunerare competitivă (salariu de bază + premii în funcție de rezultatele obținute);
    - Pachet social integral;
    - Traininguri de specialitate;
    - Automobil de serviciu.

    mun. Chișinău, str. Calea Ieșilor 10, et. 4
    e-mail: job@pfbc.md
    telefon: 060 13 22 33

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 24.11.2017
    • Full time

    AquaTrade SRL
    • Full time
    • 13.09.2017