Поиск работы или резюме

Manager vinzari corporative B2B

PfB Collection

199 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 31.10.2017
2 месяца назад

„PfB Collection”, compania de colectare a datoriilor, ce activează pe piața Republicii Moldova din 2009,angajează:

Responsabilități:
- Căutarea și atragerea noilor clienți corporativi;
- Organizarea și desfășurarea întîlnirilor și prezentărilor;
- Atingerea planurilor stabilite în domeniul vînzărilor;
- Lucrul cu baza de date și alte canale de informație.

Cerințe:
- Experiența în domeniul vînzărilor de cel puțin 1-2 ani;
- Studii superioare (marketing, finanțe, economie, jurisprudență);
- Cunoașterea tehnicilor de vînzări B2B (constituie un avantaj);
- Experiența de succes în atragerea și menținerea clienților;
- Abilități excelente de comunicare și de întocmire a scrisorilor de afaceri, ofertelor comerciale și prezentărilor;
- Orientare spre rezultat;
- Capacitatea de lucru atît în echipă, cît și individual, aptitudini foarte bune de planificare și autoorganizare;
- Atitudine proactivă, spirit de inițiativă, pasiune pentru vînzări;
- Cunoașterea limbilor rusa și de stat;
- Cunoștințe foarte bune de MS Office (Word, Excel, Power Point), Internet;
- Deținerea permisului de conducere și experiența în conducerea automobilului constituie un avantaj.

Condiții:
- Remunerare competitivă (salariu de bază + premii în funcție de rezultatele obținute);
- Pachet social integral;
- Traininguri de specialitate;
- Automobil de serviciu.

mun. Chișinău, str. Calea Ieșilor 10, et. 4
e-mail: job@pfbc.md
telefon: 060 13 22 33

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full time
  • 30.01.2017

HR Consulting
  • Full time
  • 20.12.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме