Поиск работы или резюме

Manager vinzari angro

Fabrica de Mobila

134 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 28.08.2018

Fabrica de Mobila din Chisinau MASHTAB anunta CONCURS La functia de:

MANAGER VINZARI ANGRO

RESPONSABILITĂŢI

Realizarea procesului de vînzare directă şi prin telefon;

Menţinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;

Promovarea produselor si a imaginii companiei;

Realizarea targetului de vanzari si indeplinirea altor obiective stabilite.

CERINŢE FAŢĂ DE CANDIDATI

Experienta in vînzari angro/prin telefon;

Excelente abilitati de comunicare , convingere şi negociere;

Cunoasterea tehnicilor specifice de vanzare ;

Cunostinte solide de operare PC;

Cunoaşterea limbilor române, ruse.

OFERIM

Salariu /// 7000 - 10000 lei

Contract de munca;

Loc de munca intr-un cadru modern;

Mediu de munca performant, o echipă dinamică şi competitivă, intr-o companie în plină ascensiune.

Contactati-ne la tel. 079920400.

Oбласть

  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 7000 - 10000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 10.07.2017
  • Full time
  • 17.05.2018
  • Full time
  • 28.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме