rabota

manager vinzari active

  • ExconsGrup SRL

    Mob. 060005040 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 28
    Full time
    Publicitate 04.12.2017 8 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: 8000 - леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Agent vanzari active:
    Responsabilități funcționale:
    - căutarea activă a clienților noi și atragerea acestora;
    - promovarea produselor si serviciilor companiei;
    - organizarea și efectuarea vînzărilor active;
    - întocmirea și expedierea ofertelor comerciale;
    - întocmirea și încheierea contractelor;
    - administrarea bazei de date a clienților.
    Cerințe față de candidați:
    - cunoașterea obligatorie a limbii ruse și a limbii de stat;
    - studii superioare;
    - experiența profesională (în domeniul vînzărilor);
    - punctualitate si seriozitate;
    - abilități de organizare și panificare;
    - responsabilitate.
    Program de muncă:
    - luni-vineri de la 9:00 pînă la 18:00
    - sambata de la 10:00 pînă la 16:00
    Noi oferim:
    - salariu fix + comision din vinzari;
    - pachet social;
    - telefonie corporativă.
    Concursul se va desfășura în două etape:
    - etapa I – examinarea CV-urilor;
    - etapa II – interviuri cu candidații selectați în urma rezultatelor examinării CV-urilor.
    Candidații cointeresati sunt rugati sa ezpedieze CV-urile cu fotografie la adresa electronică exconsgrup@gmail.com

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
    • Full time
    • 03.08.2017
    • Full time
    • 08.12.2017

    Creativ Business system SRL www.itshoponline.org
    • Full time
    • 18.10.2017