Поиск работы или резюме

Manager Vinzari

PIN Clean SRL

147 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 28.11.2018

RESPONSABILITĂȚI: Vânzarea serviciilor companiei; Identificarea potențialilor client, negocierea și încheierea contractelor Mărirea numărului de clienți; Întocmirea rapoarte de activitate; CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT: Experiență în vânzări minim 2 ani; Abilități de comunicare; Abilități de convingere si persuasiune Capacitate înaltă de instruire; Cunoașterea limbilor române și limbii ruse; Creativitatea și capacitatea de a găsi în termeni restrânși soluții optimale; Inițiativă și capacitate de lucru; Orientat spre rezultat; Studii superioare; Word, Excell la nivel de utilizator Permis de conducere categoria B COMPANIA OFERĂ: Salariu atractiv: fix + bonus proporțional cu rezultatele obținute; Pachet social; Contract individual de muncă pe perioada nedeterminată; Instruire gratuită; Posibilități de avansare/promovare.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 6000 - 15000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме