rabota

Manager vînzări

  • ICS ACSEAL GAZ SRL

    Mob. 069866161 Tel/Fax. 022855856
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 214
    Full time
    Publicitate 18.07.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Avem nevoie de o persoană inteligentă, coerentă, responsabilă, organizată, care va deveni parte din echipa noastră.

    Suntem în căutarea unei persoane capabila să-și organizeze de sine stătător programul de lucru, stabilind prioritățile în executarea sarcinilor.

    Responsabilități: - la nivel global, contribuția la creșterea profitului companiei; - căutarea activă a clienților; - oferirea de consultații clienților cu privire la produsele comercializate; - oferirea de asistență conducerii în relațiile cu clienții.

    Cerințe: - spirit de inițiativă; - perseverență, comunicativitate, ; - cunoașterea etichetei vînzărilor și amabilitate; - experiența în vînzări și relații cu clienții este binevenită; - cunoașterea obligatorie a limbilor rusă și română.

    Condiții: - oportunități de dezvoltare profesională; - achitarea salariului la timp; - instruire.

    Expediați CV-ul la adresa electronică: contabilitate@acseal.md

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 19.06.2017
    • Full time
    • 18.08.2017

    HR-Consulting
    • Full time
    • 22.05.2017