rabota

Manager vînzări

  • HR-Consulting

    Mob. +373 69 104 433 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 73
    Full time
    Publicitate 02.06.2017 27 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    HR-Consulting (www.search4staff.com), în numele clientului său, o companie locală, este în căutarea candidaților pentru a suplini următoarea poziție:

    Compania:

    Companie locală ce se ocupă cu editarea ziarelor, publicitate, activitări de radio și televiziune.

    Sarcini și responsabilități:
    •    Promovarea vînzărilor de publicitate în revistă.
    •    Cautarea și identificarea potențialilor clienți
    •    Oganizarea întîlnirilor și negocierelor
    •    Încheierea contractelor

    Cerințe:
    •    Experiență în vînzări 1-2 ani
    •    Studii superioare finisate
    •    Excelente abilități de comunicare și scriere în limba Română și Rusă
    •    Orientare spre client

    Beneficii:
    •    Salariu fix motivant + bonusuri (% din vînzări)
    •    Automobil de serviciu
    •    Oficiu în centrul orașului
    •    Participarea la diverse evenimente mondene

    Candidații interesați pot trimite CV-ul la compania HR-Consulting (search4staff.com), adresa de email: ba80@search4staff.com ; Rog să se indice codul postului vacant MV la tema/subiectul email-ului.

    Pentru mai multe detalii apelați la nr. de telefon:  +373 69 104 433.

    Candidații aleși vor fi contactați și invitați la un interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 31.05.2017

    Innovative Business Center
    • Full time
    • 29.05.2017