rabota

Manager Vinzări

  • Elitasig SRL

    Mob. 078000038 Tel/Fax. (022) 411-311
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 146
    Full time
    Publicitate 11.07.2017 1 месяц назад

    Oбласть

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    • Mоб.: 078000038
    • Тел.: (022) 411-311

    Описание вакансии

    Profil candidat:
    - studii superioare;
    - cunoștințe temeinice de operare PC;
    - abilitați înalte de analiza si sinteza;
    - abilitați de comunicare si relaționare;
    - grad înalt de responsabilitate si confidențialitate;
    - persoana onesta, perseverenta, orientata spre performanta si rezultat;
    - posedarea limbilor romana si rusa;

    Compania oferă:
    - salariu competitiv;
    - pachet social integral;
    - perspectiva creării unei cariere de succes intr-o companie dinamica si perspicace;
    - activitate intr-o echipa tânără si unita.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 15.06.2017
    • Full time
    • 12.07.2017