rabota

Manager vânzări servicii de transport (URGENT).

  • Transport Union

    Mob. 062022556 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 4
    Просмотров: 161
    Full time
    Publicitate 20.09.2017 2 месяца назад

    Oбласть

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: 5000 - 8000 леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Ești tânăr, ingenios și ambițios? Vrei să-ți dezvolți personalitatea și să evoluezi profesional? Compania noastra te caută!

    COMPANIA:

    - Compania specializata in servicii transport;

    OBIECTIVUL POSTULUI:

    - Gasirea relatiilor cu clientii companiei;

    -  Incheierea contrantelor cu clientii;

    RESPONSABILITATI:

    - Transmiterea ofertelor comerciale clientilor;

    - Colaborarea cu baza de client;

    - Semnarea contractului cu client;

    - Cunoșterea bună a limbelor rusă și romînă;

    - Cunoașterea calculatorului;

    BENEFICII:

    % din contracte inchise (200 - 700 euro pe lună);

     CONTACTE:

    Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: e-transport@mail.ru sau sa apeleze tel.:    062022556 Elena

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 06.09.2017
    • Full time
    • 10.07.2017