Поиск работы или резюме

Manager Vânzări Leasing

Mobiasbanca

1104 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 27.11.2017

Banca Comercială „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A.

Anunţă concurs pentru postul de:

Secţia Finanţare Specializată şi Trade Finance

Direcţia Finanţare Specializată şi Internaţională

 Departamentul Tranzacții Bancare Globale

Misiune post: Acordarea suportului în promovarea și vânzarea produselor și serviciilor de leasing financiar

Responsabilități:

  • Suport pentru front-office în identificarea oportunităților de leasing în portofoliul său de clienți.
  • Consilierea  filialelor privind corecta utilizare a produsului Leasing financiar, Leasing Partener si Credit Partener.
  • Colaborarea activa și gestionarea relațiilor cu Furnizorii locali și externi în cadrul tranzacțiilor de Leasing sau Credit.
  • Efectuarea vizitelor la clienți, coordonate cu personalul front-office.
  • Verificarea și monitorizarea contractelor de Leasing pe parcursul derulării acestora.
  • Pregătirea și organizarea campaniilor comerciale.
  • Participarea la întocmirea rapoartelor interne și externe.

Cerinţe:

  • Experienţă în domeniu financiar-bancar sau in domeniu conex cel puţin 3 ani.
  • Cunoașterea produselor: leasing financiar și creditare
  • Cunoaşterea sistemului financiar-bancar si  a tehnicilor de realizare a produselor leasing financiar și creditare.
  • Cunoaşterea  legislaţiei in domeniul reglementarii  activităţii de creditare și leasing financiar.
  • Cunoaşterea fluenta a limbilor: română, rusă, engleză;
  • Cunoştinţe informatice: Word, Excel, PPT, etc.
  • Permis de conducere cat. B (și experiență)

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul, indicând postul solicitat însoţit de o scrisoare de intenţie, la adresa: mun. Chişinău, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81 a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md, fax. 54-19-74

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 461

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 18.09.2018
  • Full time
  • 24.10.2018
  • Full time
  • 09.07.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме